Frezer / operator piły w dziale narzędziowni

Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Od: Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Frezowanie na frezarce konwencjonalnej w stali, miedzi, aluminium, tworzywie,
  • Cięcie piła taśmową materiałów wyżej wymienionych,
  • Ścisły kontakt z technologiem wydziału w sprawach zapewnienia prawidłowego procesu obróbczego,
  • Dobór i przygotowanie narzędzi,
  • Optymalizowanie pracy w ramach posiadanych kwalifikacji,
  • Pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych,
  • Prowadzenie magazynu materiałów wejściowych do ww. obróbek,
  • Utrzymywanie standardów organizacji miejsca pracy.

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe (obróbka skrawaniem lub pokrewne),
  • Doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
  • Umiejętność prowadzenia gospodarki magazynowej,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, pracę zgodnie z Kodeksem Pracy, wypłaty na czas,
  • Pracę w dogodnej lokalizacji (5 min pieszo od Dworca Głównego PKP),
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji w Firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Pracę w przyjaznym zespole,
  • Fundusz świadczeń socjalnych (paczki dla dzieci, talony na święta, wczasy „pod gruszą"),
  • Pakiet ubezpieczeń,
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny),
  • Bufet zakładowy – obiady dofinansowane przez Pracodawcę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV do Działu Kadr za pomocą przycisku aplikacyjnego.