Frezer- operator maszyny CNC

Premium Work Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy (Nr. wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8458). Zatrudniamy wielu fachowców w zawodach takich jak: elektryk, hydraulik, monter instalacji sanitarnych.

Aktualnie szukamy nowych pracowników do pracy na terenie Niemiec w zawodzie:

Frezer- operator maszyny CNC (K/M)

Opis stanowiska:

  • Samodzielna praca według zleconego projektu przy obsłudze maszyn CNC.
  • Programowanie maszyn i urządzeń CNC
  • Dbanie o poprawną pracę maszyn i ich stosowania w produkcji
  • Dbałość o terminową realizację zleceń

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy, jako frezer CNC
  • Umiejętność pracy w systemach CAD-CAM
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość pracy w systemie dwuzmianowym
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dokładność i precyzja w pracy.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę u niemieckiego pracodawcy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki branżowe i taryfowe (IGZ)
  • Organizację zakwaterowania

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie obejmującym przesłane CV, w tym imię, nazwisko, email, datę urodzenia, adres zamieszkania, wykształcenie przez Premium Work spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Oleska 121 B/10 w Opolu (45-231 Opole) dla celów związanych z pośrednictwem pracy, pośrednictwem do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych, poradnictwa zawodowego, doradztwa personalnego lub pracy tymczasowej, jak również do przekazywania moich danych osobowych w zakresie celem w/w przewidzianym na rzecz innych podmiotów, na rzecz, których Premium Work Sp. z o.o. świadczy usługi.

Oświadczam, że zostałem poinformowany przez Premium Work spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością o prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, aktualizowania, uzupełniania, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przekazać innemu administratorowi danych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją pracy, specjalizującą się w świadczeniu usług z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne