Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, z ponad 40-letnim doświadczeniem, świadcząca usługi badawczo – rozwojowe dla branży motoryzacyjnej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Frezer narzędziowiec

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakład Konstrukcyjno-Produkcyjny

Obowiązki:

  • wykonywanie operacji technologicznych zgodnie z instrukcją i dokumentacją,
  • utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego oraz dbanie o prawidłową eksploatację powierzonych narzędzi i maszyn,
  • przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • minimum dwuletnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • zdolności manualne,
  • dokładność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone prace,
  • znajomość przyrządów pomiarowych,
  • stałe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji,
  • znajomość sterownika PROTOTRAK będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy w dużej, renomowanej firmie,
  • pracę na pełny etat w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności.

CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres:

Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.

Dział Administracyjny, ul. Sarni Stok 93, 43-300 Bielsko-Biała

Zainteresowanych informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Do oferty prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych; Dz. U. 2015r. poz. 2135 z późn. zm.)".

Miejsce pracy: BIELSKO-BIAŁA ( Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Skoczów, Cieszyn, Wisła, Oświęcim, Kęty)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o. ul. Sarni Stok 93, 43-300 Bielsko-Biała