Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień związanych z budową koła zębatego
  • Znajomość metod obróbki skrawaniem
  • Znajomość narzędzi pomiarowych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość sterowania CNC – SINUMERIK- STEROWANIE DIALOGOWE
  • Wykształcenie minimum zawodowe lub średnie (frezer)
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, istnieje możliwość przyuczenia
  • Gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym

Dodatkowe umiejętności:

  • Obsługa suwnicy sterowanej bezprzewodowo – wymagana do obsługi maszyny

Zakres czynności :

  • Frezowanie kół walcowych na frezarkach obwiedniowych starego typu oraz sterowanych numerycznie

Prezentacja firmy

BEFARED oferuje nowoczesne typoszeregi motoreduktorów "BB Line", redukto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne