Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego klienta, lidera w branży obróbki metali, poszukujemy osób na stanowisko:

frezer/ka CNC

Nr ref.: 26778
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Leszno

Zakres obowiązków:
  • realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • przygotowanie maszyny do pracy
  • przezbrajanie i wykonywanie operacji nastawczych maszyny
  • wykonywanie prostych czynności serwisowych
  • prowadzenie dokumentacji wykonywanych czynności

Oczekiwania:
  • doświadczenie w obsłudze frezarek CNC (min. 1 rok)
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność pisania programów z kodów
  • mile widziane średnie wykształcenie techniczne
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • wysoka motywacja do pracy
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie

Oferta:
  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • praca w wymiarze pełnego etatu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w organizacji będącej liderem na rynku
  • praca w Lesznie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)