Frezer do Francji ( 6000 - 10.000 zł netto)

Personal Expert Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy jednego Frezera Manualnego oraz dwóch Frezerów CNC do Francji

Obowiązki

operator frezarki manualnej lub operator frezarki CNC
umiejętność zachowania bardzo ścisłych tolerancji
właściwe zamocowanie detalu, dbałość o materiał i narzędzia
czytanie rysunku technicznego - praca polega m.in.na odtwarzaniu elementów maszyn z rysunku / produktu
dbałość o prawidłową realizację całego procesu produkcji,

Nasza oferta

wysokie wynagrodzenie , umowa o pracę
bardzo dobre warunki socjalne
sprawdzone miejsce pracy,
zapewnione zakwaterowanie i opłacone przez pracodawcę (!)
zapewnione dojazdy z miejsca zamieszkania do pracy
zorganizowany przejazd do Francji
opiekę koordynatora polskiego w trakcie trwania kontraktu

Wymagania

Wymagania

wykształcenie zawodowe lub średnie, wskazane techniczne
min. 10 letnie doświadczenie w pracy jako frezer manualny lub frezer CNC
znajomość maszyn i narzędzi manualnych lub maszyn CNC
znajomość rysunku technicznego
szybkość uczenia się, elastyczność, umiejętność pracy w zespole
sprawność fizyczna i manualna
dyspozycyjność do wyjazdu w terminie 28-29 stycznia !

Prezentacja firmy

Firma Personal Expert specjalizuje się w rekrutacji fachowców z bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
12 miesięcy
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie