Opis stanowiska pracy

Firma TASO została założona w 2001 roku jako firma o profilu produkcyjno-handlowym, Specjalnością naszej Firmy jest toczenie i frezowanie CNC stali, stali nierdzewnych, mosiądzu, aluminium i tworzyw sztucznych. Wykonujemy elementy w krótkich jak i długich seriach.

Do naszego zakładu w Sosnowcu (Pogoń), zatrudnimy osobę na stanowisku:

FREZER CNC

Zakres obowiązków:

  • Obsługa frezarki CNC
  • Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania
  • Uzbrojenie, ustawienie maszyny i przygotowanie programu obróbki
  • Kontrolowanie procesu obróbki i jakości produkowanych detali

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku min. 2 lata ,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność
  • Znajomość CAM będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Podjęcie pracy od zaraz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Umowę o pracę / zlecenie – wg preferencji kandydata
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego a po okresie próbnym dodatkowe benefity

Prezentacja firmy

Firma założona w 2001, skupiająca swoją działalność na dystrybucj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Inne