OTTO Work Force OTTO Work Force

Frezer CNC

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta w Poznaniu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Frezer CNC

Nr. Ref. JK/CNC/05/2015/

Miejsce pracy: Poznań - woj. wielkopolskie

Opis stanowiska pracy:

- obsługa frezarek sterownych numerycznie (Heidenhaim, Sinumeric, Fanuc),

- analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi),

- pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych,

- przygotowanie programów na proste detale (np. 2 otwory + pogłębienia),

- uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe techniczne lub mechaniczne,

- doświadczenie w obsłudze frezarek sterowanych numerycznie,

- umiejętność czytania rysunków technicznych,

- doświadczenie w obsłudze urządzeń i narzędzi pomiarowych,

- mile widziana podstawowa umiejętność programowania na maszynach,

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową, po okresie próbnym umowę bezpośrednio u Klienta,

- pracę w systemie zmianowym,

- pracę od poniedziałku do piątku.

- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV drogą mailową.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy sie tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.