Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:

- Praca na centrach obróbkowych CNC FANUC 18i 31i
- Regulacja/Obsługa centrów obróbkowych za pomocą 3-osiowych 4-osiowych frezarek
- Obróbka pojedynczych części i małych serii, optymalizacja czasu obróbki
- Czytanie planów jest niezbędne,
- Czytanie programu ISO, modyfikacja programów na centrach obróbkowych

Wymagania

Wymagamy:

- doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata,
- wiedzy z zakresu obsługi jak i pracy na na centrach obróbkowych CNC FANUC,
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji