Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy doświadczonych operatorów frezarki CNC, posiadających doświadczenie w pracy ze sterownikiem Fanuc lub Sinumerik

Obowiązki:

•praca z maszynami CNC ze sterownikiem Fanuc lub Sinumerik
•programowanie maszyn i wprowadzane korekt do programów
•rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn
•utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym
•zgłaszanie usterek

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie 500 euro netto/ tydzień
•mieszkanie (1- osobowy pokój)
•ubezpieczenie
•pomoc koordynatorów
•poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz od nas bonus finansowy (zapytaj o szczegóły naszego rekrutera)

Wymagania

•doświadczenie w obsłudze frezarek CNC ze sterownikiem Fanuc lub Sinumerik (4 lub 5 osi)
•umiejętność czytania rysunku technicznego
•chęć rozwoju zawodowego
•dobre zdolności komunikacyjne
•znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
•własny samochód będzie atutem

Prezentacja firmy

Covebo to międzynarodowa organizacja pośrednictwa pracy, pracy tymczasow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji