Vimex sp. z o.o.
Vimex sp. z o.o. to polska firma z długoletnią tradycją. Firma działa w branży przemysłowej w zakresie usługowym oraz w branży medycznej jako producent i dystrybutor aparatury medycznej.
Działalność w branży przemysłowej wykonywana jest (od 2002 roku) pod marką Vimex Industry.
Działalność w branży medycznej wykonywana jest (od 2006 roku) pod marką Vimex Endoscopy.
Siedziba Spółki zlokalizowana jest w Gliwicach, przy ul. Toruńska 27. Spółka posiada Oddział w Niemczech zlokalizowany w Neuss k. Dusseldorfu, ul. Hammfelddamm 10 powołany do obsługi realizowanych kontraktów w przemyśle niemieckim.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Frezer CNC

Vimex sp. z o.o. to polska firma usługowa z ponad 16-letnim doświadczeniem na rynku niemieckim, świadcząca usługi zagranicą na zasadach oddelegowywania własnych pracowników etatowych do realizacji stałych zleceń produkcyjnych na terenie zachodnich Niemiec. Działalność firmy na terenie Niemiec koordynowana jest poprzez Oddział w Neuss k. Dusseldorf i realizowana pod marką handlową - Vimex Industry.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy:

Frezer CNC
Niemcy zachodnie

Obowiązki
Obsługa frezarek CNC z oprogramowaniem Heidenhein.

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze frezarek manualnych lub CNC,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (konstrukcje stalowe),
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe,
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy

  • koordynację pracy i pracę razem z polskim zespołem naszych wykwalifikowanych pracowników,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy),
  • legalne zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie,
  • długotrwałą współpracę,
  • zakwaterowanie,
  • przejazd z kraju na kontrakt,
  • pakiet socjalny: ubezpieczenie i składki emerytalne – zapewnia i opłaca pracodawca w Polsce,
  • oferta bezpośrednia (nie jesteśmy pośrednikiem, to my zatrudniamy pracownika na kontrakcie).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.