Opis stanowiska pracy

• Przygotowanie i obsługa frezarki CNC
• Kontrolowanie poprawności pracy maszyny i monitorowanie jej parametrów,
• Podstawowa kontrola jakościowa wykonanych części w tym wykonywanie pomiarów warsztatowych,
• Tworzenie prostych programów obróbczych przy wykorzystaniu interfejsu maszyny

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
• Wykształcenie min. zawodowe techniczne, mechaniczne lub pokrewne
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Znajomość podstaw metrologii
• Znajomość zasad obsługi systemu sterowania maszyny CNC
• Umiejętność tworzenia prostych programów obróbczych przy wykorzystaniu interfejsu maszyny
• Dobra znajomość technologii obróbki,
• Doświadczenie w zakresie doboru narzędzi i parametrów obróbk
• Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

Prezentacja firmy

GE Energy Connections działa w sektorze energetycznym poprzez roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji