Opis stanowiska pracy

ALPHA TECHNOLOGY sp z o.o. sp. k, przedsiębiorstwo o wieloletniej tradycji i stabilnej pozycji na rynku poszukuje do Narzędziowni, specjalizującej się w wykonawstwie form wtryskowych do tworzyw sztucznych oraz form odlewniczych do stopów Znal i magnezu, pracownika na stanowisko:

Frezer CNC

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi, ustawiania i programowania maszyn CNC w szczególności ze sterowaniem Heidenhain.
  • Wykształcenie techniczne
  • Wskazane doświadczenie na oferowanym stanowisku.
  • Dobra znajomość rysunku technicznego i zagadnień obróbki metalu.
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi.

Oferujemy:

  • Pracę w dużym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Praca z zastosowaniem najnowszych technologii
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Miejsce pracy Kraków

Oferty powinny zawierać oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.l997 r. o ochronie danych osobowych" (Dz.U. nr 133, poz. 883, ze zm.)

Prezentacja firmy

Alpha Technology to 7 nowoczesnych Zakładów produkcyjnych. <br/>Świadcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis