Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Samodzielna obsługa frezarek numerycznych CNC
  • Dobór narzędzi
  • Przygotowanie i uzbrojenie frezarki CNC
  • Ustawianie detalu na maszynie
  • Obróbka detalu zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Kontrola jakości w trakcie procesu produkcyjnego
  • Dbałość o powierzone narzędzia oraz maszynę

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku (min. 2 lata)
  • Znajomość narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr itp.)
  • Znajomość narzędzi skrawających
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dokładność, zaangażowanie i chęć do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji

Prezentacja firmy

Firma prowadzi swoja działalność od 2011r. i zajmuje się obróbką mechani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia jakościowa, ubezpieczenie grupowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji