SDA GROUP Sp. z o.o. Sp.K.

SDA Sp. jawna jest firmą usługowo- produkcyjną. Główną specjalizacją firmy są:

  • projektowanie maszyn,
  • automatyka i robotyka przemysłowa,
  • wielkogabarytowa obróbka skrawaniem.

Firma SDA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Frezer CNC/ Operator CNC

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków obejmuje:

  • obsługę frezarki bramowej CNC, programowanie maszyny Heidenhain 530i
  • obróbka dużych konstrukcji spawanych,
  • dobór odpowiednich narzędzi
  • ustawienie odpowiednich parametrów skrawania
  • wdrażanie programów
  • samokontrola wytwarzanych wyrobów

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w obróbce mechanicznej konstrukcji spawanych – warunek konieczny
  • wykształcenie techniczne
  • praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • znajomość systemu sterowania Heidenhain 530i
  • doświadczenie w pracy na maszynach CNC
  • umiejętność dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • szybkość uczenia się, dokładność, odpowiedzialność i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami