FREZER CNC - NIEMCY - PRACA OD ZARAZ

F.H.U. Adicar Adam Stanikowski

Baden-Württemberg,, zagranica

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA PRACY :
• Ustawianie maszyny i detali do obróbki
• Samodzielne programowanie i ustawianie frezarek CNC
• Realizacja procesu obróbki na maszynach
• Nadzór nad narzędziami, uchwytami i pozostałym osprzętem maszyny
• Wykonywanie powierzonego zakresu przeglądów i konserwacji i czyszczenia
maszyny
• Dokonywanie pomiarów kontrolnych i wypełnianie dokumentacji kontrolnej

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie– stawka godzinowa gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami,
• Dużą liczbę godzin pracy,
• Pomoc osoby polskojęzycznej na miejscu,
• Zakwaterowanie w bazie noclegowej firmy
• Dojazd do pracy

Osoby zainteresowane prosimy przesłać swoje CV za pomocą aplikacji.
REKRUTUJEMY TYLKO NA PODSTAWIE PRZESŁANEGO CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

WYMAGANIA :

• wykształcenie w kierunkach mechanicznych, obróbki mechanicznej
• doświadczenie w obsłudze tokarek i/lub frezarek i/lub szlifierek
• znajomość technologii obróbki mechanicznej
• znajomość rysunku technicznego
• dobra wyobraźnia przestrzenna
• metodyczność i dokładność w pracy
• umiejętność programowania w systemie Heidenhain
• dokładność i precyzja

Prezentacja firmy

Wykonawca konstrukcji stalowych świadczący swoje usługi w Polsce i za gr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji