Frezer CNC - Fanuc/Acramatic

P.P.H.U. Metrol

Zwoleń, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Frezer CNC
Miejsce pracy: Zwoleń
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Programowanie i obsługa obrabiarek numerycznych CNC
Czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn i narzędzi
Nadzór jakościowy nad wykonanymi detalami
Praca w systemie 2-zmianowym

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku Operatora/Programisty maszyn CNC min.1 rok
Umiejętność programowania obrabiarek CNC
Dokonywanie zmian i korekt programów obrabiarek CNC
Samodzielna obsługa obrabiarek numerycznych CNC
Wykształcenie min. zawodowe techniczne
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz obsługi urządzeń pomiarowych (warunek konieczny)
Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność wykonywania powierzonych zadań

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego
Szkolenia zgodne z charakterem zatrudnienia
Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia

Prezentacja firmy

P.P.H.U. \"METROL\" Tomasz Grzeszczyk to przedsiębiorstwo powstał... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji