Antal SSC/BPO
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

French Speaker

Miejsce pracy: Kraków

Pragniesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w dużej firmie?

Masz zdolności analityczne i pragniesz rozwijać się w obszarze finansów?

Znasz język francuski?

Obowiązki:

Księgowanie dokumentów finansowo-księgowych
Uzgadnianie sald
Kontrola rozrachunków i płatności
Udział w zamknięciu miesiąca i roku
Analiza poprawności i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
Wprowadzanie faktur do elektronicznego systemu
Prowadzenie rejestru środków trwałych
Sporządzanie okresowych raportów

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
Dobra znajomość języka angielskiego
Pozytywne nastawienie na rozwój i zdobywanie nowej wiedzy
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
Komunikatywność
Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl