Freelancer - specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowych

RoK-Media

Płock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Reklamowa nawiąże współpracę z handlowcem z doświadczeniem w sprzedaży powierzchni reklamowej.

Główne obszary naszej działalności to:

- internet - różne modele rozliczeń: CPM, CPC, CPL, CPS
- prasa - dzienniki, magazyny ogólnopolskie i regionalne
- outdoor
- radio

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowej w wyżej wymienionych mediach

Doświadczenie we współpracy z klientami z różnych branż

Kreatywność

Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z klientami

Znajomość oprogramowania MS Office

Telefon

Laptop

Oferujemy:

Pracę zdalną
Przyjazną atmosferę pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją, która zaplanuje i skutecznie zrealizuje każdą k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Do ustalenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management