Freelancer - Specjalista ds. Rekrutacji IT

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT,
  • aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku pracy,
  • wstępna selekcja kandydatów,
  • budowanie długofalowych relacji z kandydatami,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o success fee,
  • różnorodność prowadzonych projektów rekrutacyjnych IT,
  • partnerską współpracę w oparciu o umowę B2B,
  • pracę w pełni zdalną,
  • długoterminową współpracę.

Wymagania:

  • doświadczenie w rekrutacji/sourcingu specjalistów IT,
  • nastawienie na cel, samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • znajomość metod i źródeł aktywnego pozyskiwania kandydatów,
  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji z kandydatami,
  • doświadczenie w direct search,
  • otwartość i kreatywne podejście do działań rekrutacyjnych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media