Freecruiter

JOBME S.A.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

JobMe SA jest nową, dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą szeroki wachlarz usług rekrutacyjnych i doradczych w obszarze HR. Razem będziemy tworzyć unikalny ekosystem wsparcia procesów rekrutacyjnych i HR.
Jeśli chcesz razem z nami tworzyć nowe standardy rekrutacji - DOŁĄCZ DO NAS !
Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
FREECRUITER

Będzie odpowiedzialny za:

• Współpracę freelancerską z jedną z najnowocześniejszych firm HR’owych w Polsce,
• Realizację projektów rekrutacyjnych z branży technicznej/inżynieryjnej/produkcyjnej
• Doraźne wsparcie zespołu JobMe w prowadzonych projektach,
• Ścisłą współpracę z Project Managerami ze strony JobMe przy realizowanych projektach

Oferujemy:

• Dopływ ciekawych projektów rekrutacyjnych do realizacji,
• Możliwość zarobienia na swoje przyjemności - potraktowania współpracy z nami jako formy dodatkowego wynagrodzenia poza pracą na pełny etat (średnie wynagrodzenie rzędu 2000 zł za jedno obsadzone stanowisko),
• Współpracę z nowoczesną organizacją, wdrażającą usprawnienia na rynku usług rekrutacyjnych,
• Umowę o współpracę lub umowę zlecenie – w zależności od preferencji Kandydata,
• Pracę z młodym zespołem entuzjastów :)

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w branży technicznej
• Biegłości w posługiwaniu się narzędziami rekrutacyjnymi,
• Znajomości zasad i metodyk prowadzenia wywiadów rekrutacyjnych, badania kompetencji Kandydatów,
• Samodzielności i odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań,
• Znajomości specyfiki lokalnych rynków rekrutacyjnych,
• Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowania sieci networkingowych,
• Mile widziane wykształcenie kierunkowe (psychologia, ZZL).

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja