FRANCZYZANT (uzyskanie licencji) w branży DIETETYKI I ZDROWIA

Lżejsze życie Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

SIEĆ FRANCZYZOWA PRACUJĄCA W BRANŻY DIETETYKI I ZDROWEGO ŻYWIENIA OFERUJE MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA LICENCJI FRANCZYZOWEJ

SUNKINS - Lżejsze życie to dynamicznie rozwijający się oddział franczyzowy czeskiej spółki SUNKINS a.s. i nowa marka w dziedzinie doradztwa zdrowotnego i redukcji wagi. Budujemy sieć certyfikowanych poradni zdrowotnych. Orientujemy się na wysoko zindywidualizowane poradnictwo, oparte o typologię odżywiania. Od czasu wprowadzenia koncepcji na rynek operujemy już w 57 działających lub rozpoczynających działalność poradniach w Czechach i 14 na Słowacji. W Polsce od lutego 2015 r. działa oddział wzorcowy we Wrocławiu.

Naszym partnerom – franczyzobiorcom zapewniamy wsparcie silnej czeskiej spółki akcyjnej o obrotach sięgających 0,8 mld CZK. Oferujemy możliwość korzystania z 22-letnich doświadczeń założycieli w tej dziedzinie, wysoką dochodowość biznesu oraz korzystny cashflow już od pierwszych miesięcy działalności.

JAKO WŁAŚCICIEL PORADNI SUNKINS - LŻEJSZE ŻYCIE STAJESZ SIĘ CZĘŚCIĄ KONCEPCJI USŁUG W DZIEDZINIE ZDROWIA I REDUKCJI WAGI.

Naszym klientom oferujemy wysoki standard usług doradczych prowadzących do naturalnej i trwałej utraty wagi, odzyskania zdrowia i energii. Doradztwo opiera się o system Typologii Odżywiania, wykorzystujemy testy biochemiczne krwi w celu tworzenia indywidualnego planu diety i osobistych jadłospisów.

Zalety współpracy

Unikalna koncepcja Sunkins - Lżejsze Życie oferuje Ci wolność niezależnego właściciela firmy, a jednocześnie możliwość korzystania ze skutecznego wsparcia silnego partnera. Możesz rozwijać niezależną działalność gospodarczą w oparciu o sprawdzoną koncepcję nowej na naszym rynku usługi – opatentowanej Typologii Odżywiania.

W SUNKINS JESTEŚ SAMODZIELNYM PRZEDSIĘBIORCĄ, ALE PROWADZĄC SWÓJ BIZNES NIGDY NIE POZOSTANIESZ SAM.

ATRAKCYJNA BRANŻA

Działamy w dziedzinie, która w coraz większym stopniu postrzegana jest jako jedna z wiodących i najatrakcyjniejszych z biznesowego punktu widzenia – utrzymania zdrowia, zapewnienia kondycji i redukcji wagi. Ludzie na całym świecie tyją, ich stan zdrowia i kondycja pogarszają się.

UNIKALNE KNOW-HOW

Koncepcja naszego doradztwa oparta jest o Typologię Odżywiania. Jest to wyjątkowy system – software, z pomocą którego na podstawie diagnostyki, wywiadu z klientem i biochemicznego badania krwi jesteśmy w stanie zaprojektować indywidualne, "szyte na miarę" menu. Równocześnie sprawdzamy, które produkty pomagają naszym klientom chudnąć, a które są niewskazane z powodów genetycznych. Jest to wyjątkowa usługa, która spotyka się z coraz większym zainteresowaniem i pozytywnym oddźwiękiem.

SZYBKI START

Szybki start i zyski zapewni Ci już od pierwszych miesięcy również nasza centralna reklama – dzięki niej natychmiast pozyskasz klientów ze swej okolicy, którzy chcą rozwiązać swój problem, wiedząc przy tym, iż świadczymy usługi odpłatnie.

WYSOKI POZIOM ZYSKÓW

Koncepcja naszych poradni i punktów sprzedaży umożliwia naszym franczyzobiorcom osiąganie wyższych zysków znacznie szybciej, niż w przypadku innych spółek.

W naszej sieci, jako jedynej franczyzie w branży, klienci płacą przede wszystkim za świadczone usługi. Dzięki temu osiągasz zyski dwukrotnie wyższe, niż zwykle.

UNIKALNE WARUNKI

Chociaż SUNKINS - Lżejsze życie jest w Polsce  nową marką, jest ona już dobrze znana i ugruntowana na rynku czeskim i słowackim. Tak więc można wykorzystać niesamowitą okazję, która już nigdy się nie powtórzy: należeć do pierwszych w biznesie, który jest już wypróbowany.

Wymagania

Szukamy osób przedsiębiorczych zainteresowanych tematyką doradztwa żywieniowego z zapałem do otwarcia i prowadzenia własnego biznesu pod marką SUNKINS Lżejsze życie.

Przewidywana suma inwestycji

Całkowita kwota inwestycji zawiera się w przedziale 60 do 100 tys. zł w zależności od wielkości lokalu. Inwestycja obejmuje wszystkie koszty związane z rozpoczęciem działalności: wstępną opłatę franczyzową, prace budowlane, kompletne wyposażenie itp.
Licencja z wyłącznością terytorialną jest udzielana na 5 lat, z możliwością przedłużenia.

Wymagany jest lokal własny lub dzieżawiony o powierzchni nie mniejszej niż 50 m2 (optymalna powierzchnia to 70 m2) w ruchliwym miejscu z wejściem od ulicy i witryną lub w centrum handlowym.

Prezentacja firmy

SUNKINS – Lżejsze życie to unikalny koncept wyspecjalizowanych poradni ż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne