FOTOGRAF PRODUKTOWY KATOWICE CENTRUM

Topspot Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca na tym stanowisku wymaga fotografowania naszych produktów wraz z wyczuciem odpowiedniego stylu, tak aby produkty te były jak najbardziej atrakcyjne oraz zachęcały naszych konsumentów.

Cechy każdego z produktów muszą być odpowiednio podkreślone tak aby przekazywać ich jakość oraz przydatność. Zadanie to oczywiście może być wykonywane nie tylko poprzez samą fotografię ale też w dalszej obróbce zdjęć.

Zadania:
Praca z tłem, światłem, uchwyceniem zdjęć, retuszem, nadawaniem odpowiedniego stylu zdjęciom
Praca z bazą danych do przechowywania zdjęć oraz dbanie o odpowiednie nazewnictwo zdjęć w bazie
Zarządzanie sprzętem fotograficznym

Wymagania

Wymagania
Edukacja w dziedzinie fotografii oraz odpowiednie doświadczenie
Zamiłowanie do fotografii
Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku
Dbałość o szczegóły

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się obsługą handlu detalicznego w ramach prowadzone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie