Opis stanowiska pracy

Poszukujemy fotografa/fotografki z pasją ze specjalizacją w fotografii ślubnej, plenerowej, portretowej, chętnego na wyjazd i stałą pracę na terenie Dominikany.
Obowiązki:
- wykonywanie sesji fotograficznych w plenerze, na plaży, w tropikalnym klimacie
- wykonywanie sesji ślubnych
- zdjęcia i sesje podczas organizowanych przez nas wycieczek fakultatywnych
- obróbka zdjęć w photoshop, lightroom, innych programach do retuszu, etc.

Zapewniamy:
- stałą pensję
- zakwaterowanie
- przelot
- pracę w polskim zespole

Wymagania

- doświadczenie w wykonywaniu sesji ślubnych i plenerowych
- umiejętność otwartej, przyjaznej pracy z klientem
- kreatywność przy realizacji sesji fotograficznych
- znajomość programów do obróbki zdjęć
- umiejętność profesjonalnego retuszowania portretów
- mile widziana znajomość języka - angielski, hiszpański
- dyspozycyjność
- gotowość podjęcia pracy na minimum rok
- prawo jazdy kat. B

prosimy o CV oraz link do portfolio

Prezentacja firmy

Licencjonowany Organizator Turystyki specjalizujący się w kierunkach egz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
minimum 1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie