FORMOWACZ WYROBÓW ŚCIERNYCH

Yest Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Fabryka Tarcz Ściernych SATYNOX poszukuje osoby na stanowisko Formowacza Wyrobów Ściernych Praca polega na wylewaniu masy do form.

Zadania:

- ocena przydatności masy do formowania wyrobów
- sprawdzanie jakości narzędzi, form oraz narzędzi i urządzeń mechanicznych do formowania;
- przygotowywanie masy oraz jej mieszanie na maszynach
- formowanie produkowanych wyrobów
- ocena jakościowa produkowanych przez zespół wyrobów oraz podejmowanie środków zaradczych w przypadku odchyleń od norm jakościowych;
- organizowanie bezpiecznego procesu pracy na stanowiskach roboczych, przestrzeganie zarządzeń i instrukcji bhp i ppoż.;
- czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych urządzeń i narzędzi oraz dokonywanie drobnych napraw.

Mile widziane osoby z orzeczeniem niepełnosprawności.

Prezentacja firmy

Fabryka Tarcz Ściernych SATYNOX zajmuje się produkcją materiałów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji