Formierz odlewow piaskowych w odlewnictwie artystycznym

PMC International GmbH

Mödling Austria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Austriacka firma z wieloletnia tradycja w dziedzinie odlewnictwa aluminium oraz metali kolorowych, siedziba 20 km na poludnie od Wiednia poszukuje w pelnym wymiarze godzin
Formierza odlewow piaskowych w artystycznej odlewni aluminium i metali kolorowych

Podstawowe zadania:

• do produkcji form piaskowych
• wykonania, obrobki oraz wykanczania rdzeni
• umieszczania rdzeni w formach piaskowych
• wsparcia odlewnika przy odlewaniu plynnego metalu

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe jako formierz do odlewow piaskowych poparte świadectwem
• zdolnosci rekodzielnicze
• minimum 1-2 lat doswiadczenia na w/w stanowisku
• samodzielny i dokladny styl pracy
• dyspozycja czasowa w przypadku nadgodzin
• podstawowa znajomość języka niemieckiego, pozwalajaca na porozumiewanie sie w miejscu pracy

Oferujemy atrakcyjny zarobek zalezny od doswiadczenia i stazu pracy, zatrudnienie na warunkach austriackich w euro, z mozliwoscia zamieszkania na terenie przedsiebiorstwa oraz pelen pakiet socjalny.

Prezentacja firmy

<br/>Nasz Klient: <br/> <br/>Austriacka Firma BECKERGUSS z siedziba w m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
112 000PLN - 135 000PLN / Yearly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis