Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Z.M.K. Bau Zakład Remontowo Budowlany o numerze 13808 obecnie dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko FOREMAN BRYGADZISTA

Projekt przy budowie budynków mieszkalnych

Zakres obowiązków

- kontrola nad 20 osobową grupą

- nadzór nad jakością prowadzonych prac

- Nadzór nad dokumentacją techniczną

- monitorowanie statusu projektu

- odpowiednie motywowanie członków zespołu

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie na stanowisku foremana brygdzisty w branży budowlanej

- znajomość j. angielskiego - WARUNEK KONIECZNY!!!

- możliwość podjęcia pracy OD ZARAZ

- doświadczenie jako cieśla/zbrojarz

- umiejętność szkolenia pracowników i udzielania im porad

- asertywność, przywódczość, efektywność

Oferujemy:

- pracę od ZARAZ na dłuższy okres

- zakwaterowanie, transport, ubranie robocze

- stawka ok. 15 euro netto

- zatrudnienie na warunkach islandzkich

- zjazdy do Polski co 6-8 tygodni

- bilet lotniczy, jednak koszt tego biletu będzie odciągnięty z pierwszej wypłaty.

Prezentacja firmy

Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji