Flotowy sprzedawca samochodów

CMP Holding

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ADD MOTOR Spółka z o.o.- dealer na dolnośląskim rynku w sprzedaży i obsłudze posprzedażnej samochodów marki RENAULT I DACIA, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata dla których motoryzacja jest pasją na stanowisko:

flotowy sprzedawca samochodów

Twoje zadania będą polegały na:

  • Sprzedaży samochodów osobowych i użytkowych oraz rozwiązań finansowych (leasingi, wynajem długoterminowy) oraz usług serwisowych dla klientów biznesowych;
  • Współtworzeniu, rozwoju, a także implementacji strategii sprzedaży flotowej;
  • Mobilnej pracy na terenie woj.dolnośląskiego i powiatów ościennych;
  • Przygotowywaniu i prezentowaniu ofert handlowych podczas spotkań z klientami;
  • Aktywnym poszukiwaniu potencjalnych klientów m.in. poprzez kontakt telefoniczny i wizyty handlowe;
  • Prezentowaniu i użyczaniu klientom samochodów testowych;
  • Realizacji celów sprzedażowych związanych z rozwojem sprzedaży flotowej;
  • Systematycznym raportowaniu aktywności handlowych w systemie CRM;
  • Marketingu flotowym i promocji marki poprzez uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych;
  • Dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi klienta.

Szukamy Kandydatów/Kandydatek, którzy cechują się:

  • Dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi klienta;
  • Wykształceniem min. średnim (wykształcenie o profilu ekonomicznym, marketingowym będzie dodatkowym atutem);
  • 2-letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku handlowym w kanale B2B;
  • Doświadczeniem w sprzedaży w branży motoryzacyjnej (dodatkowy atut);
  • Dobrą orientacją w aktualnych wydarzeniach z branży motoryzacyjnej;
  • Solidnym warsztatem handlowym i negocjacyjnym;
  • Dobrą znajomością pakietu MS Office (w szczególności Excel, Power Point);
  • Posiadają prawo jazdy. kat. B;
  • Dynamiczną osobowością i ukierunkowaniem na rezultaty;
  • Umiejętnościami analitycznymi;
  • Wysoką kulturą słowa i osobistą;
  • Dobrą organizacją pracy;
  •  Komunikatywnością i zdolnościami interpersonalnymi;
  • Orientacją na jakościową obsługę Klienta i jego potrzeby;
  • Inicjatywą własną i przedsiębiorczością.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje:

  • Rozwojową pracę dla globalnej marki;
  • Szkolenia firmowe i z ramienia importera;
  • Stabilne wynagrodzenie;
  • Wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji i bonusów od sprzedaży;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Prezentacja firmy

Autoryzowana sprzedaż i serwis.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Obsługa klienta