Fliziarz (Niemcy)

Zeitmann

Niemcy, Fulda, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Niemcy, Fulda

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta firmy z branży budowlanej poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
- Układanie flizów (podłogi, ściany) – płytki gresowe, kamień naturalny, drobna mozaika,
- Montaż drobnej armatury sanitarnej oraz elementów ozdobnych,
- Prace wykończeniowe w pomieszczeniach odnawianych i nowych,
- Wykończenia końcowe (listwy, profile).

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Minimum kilku letnie doświadczenie w wykończeniach pomieszczeń,
- Minimum kilku letnie doświadczenie w układanie flizów,
- Umiejętność układania drobnej mozaiki,
- Umiejętność obróbki kamienia naturalnego, gresu szkliwionego i naturalnego,
- Posiadanie własnego samochodu,
- Posiadanie własnego sprzętu do obróbki materiałów oraz do wykończeni.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Pomoc w organizacji wyjazdu i w dopełnieniu formalności.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.