Opis stanowiska pracy

JHI Personaldienstleistung niemiecka agencja pracy poszukuje Pani mówiącej po niemiecku (również możliwość porozumiewania się w języku angielskim), sympatycznej, zadbanej do prowadzenia domu w okolicy Rosenheim (okło 20km) w przepięknej okolicy otoczonej Alpami, z domu do sklepów i restauracji jest okło 100m.

Do obowiązków należy: robienie drobnych zakupów, pranie, prasowanie, sprzątanie, podlewanie kwiatów, gotowanie nie jest wymagane codziennie, ponieważ podopieczna spędza dużo czasu w podróżach służbowych.

Bardzo ważne, aby Pani starajaca się o to miejsce pracy posiadała umiejętności wykonywania masażych leczniczych. Podopieczna cierpi na cierpnące dłonie/ręce i masaże przynoszą jej duża ulgę. Prawo jazdy Kat.B mile widziane. Do podjęcia tej pracy potrzebne jest zaświadczenie o niekaralnosci.

Oferta pracy jest ważna od zaraz, z zamieszkaniem i wyżywieniem, niemiecka umowa o pracę zawarta bezpośrednio z podopieczną. Z oferty mogą skorzystać również młodzi ludzie, którzy chcieliby kontynuować naukę języka niemieckiego w Niemczech, lub studiować na terenie Niemiec.

Prezentacja firmy

Szukasz pracy za granica ? zglos sie do nas, byc moze mamy oferte pracy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Sport / Rekreacja, Praca Inne