Human & Hunter Sp. z o.o.

Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: zagranica

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Fizjoterapeuta

OPIS STANOWISKA:

• Samodzielna praca z pacjentem;

• Diagnozowanie pacjenta;

• Ustalenie planu leczenia;

• Wykonywanie zabiegów.

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe - kierunek fizjoterapia;

• Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego;

• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

• Wysokie umiejętności interpersonalne.

• Certyfikat masażu limfatycznego;

• Mile widziane inne certyfikaty oraz kursy.

OFERUJEMY:

• Atrakcyjne wynagrodzenie;

• Ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku;

• Szkolenia i możliwość rozwoju;

• Przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.