Opis stanowiska pracy

Renomowane Centrum Rehabilitacyjno - Lecznicze Medpharma poszukuję do pracy wykwalifikowany personel fizjoterapeutyczny

Praca na Oddziale rehabilitacji stacjonarnej (neurologicznej i kardiologicznej) oraz kinezyterapia (terapia indywidualna)

Wymagania

Wymagane konieczne:

Tytuł magistra fizjoterapii lub/i minimum 3 letnie doświadczenie w pracy jako fizjoterapeuta

oraz

znajomość minimum jednego języka obcego (angielski lub niemiecki) na poziomie umożliwiającym prowadzenie terapii

Mile widziane:

Specjalizacja w zakresie rehabilitacji

Kursy specjalistyczne

Doświadczenie w pracy z pacjentami po przebytych udarach.

Doświadczenie w pracy indywidualnej z pacjentem

Prezentacja firmy

Medpharma Zakład Opieki Zdrowotnej S.A. to intensywnie rozwijając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Od wyników
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia