Opis stanowiska pracy

Firma otwiera gabinet i szuka do pracy dorywczej studenta studiów magisterskich (najlepiej pierwszy rok) lub fizjoterapeuty z działalnością gospodarczą. Praca od stycznia 2018 w Rudzie Śląskiej-Goduli. Praca głównie z pacjentami z chorobami neurologicznymi, ortopedycznymi i bólowymi.
Wymagania:
-ukończone kursy fizjoterapeutyczne
-zaangażowanie
- wysoka komunikatywność i życzliwe podejście do pacjenta .
-dobra organizacja pracy

Zakres obowiązków:
- prowadzenie kompleksowej rehabilitacji pacjenta
- sprawozdania z postępów prowadzonej rehabilitacji

Oferujemy:
- umowę zlecenie lub kontrakt
- elastyczne godziny pracy
- motywacyjne wynagrodzenie,
- przyjazną atmosferę,

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

Fi-Dom Domowa Fizjoterapia oferuje usługi rehabilitacyjne w domu pacjent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia