Opis stanowiska pracy

Firma o ustabilizowanej pozycji na rynku usług  turystycznych poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Fizjoterapeuta

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie masaży relaksacyjnych, klasycznych, sportowych i leczniczych, zgodnie z profesjonalną wiedzą i standardami przyjętymi w tym zakresie,
  • wykonywanie zabiegów fizykoterapeutycznych i kinezyterapeutycznych,
  • ustalanie indywidualnych programów ćwiczeń fizjoterapeutycznych,
  • udzielanie fachowych konsultacji,
  • dostosowanie zabiegów do potrzeb gości,
  • aktywna sprzedaż oferowanych usług i produktów,
  • aktywna współpraca z pozostałymi strefami hotelu,
  • dbałość o prawidłową obsługę gości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie zawodowe minimum 1 rok,
  • mile widziane posiadanie ważnych uprawnień, wiedzy i umiejętności z zakresu ratownictwa i technik pływackich, bądź gotowość do ich zdobycia,
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie pierwszej pomocy,
  • gotowość do odbycia szkoleń,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • zaangażowanie w pracę zawodową i powierzone zadania,
  • dbałość o wizerunek firmy,
  • wysoka kultura osobista,
  • punktualność, dyspozycyjność, uczciwość,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • forma zatrudnienia do uzgodnienia,
  • możliwość zakwaterowania,
  • pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole,
  • szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014.1182)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma o ustabilizowanej pozycji na rynku usług turystycznych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia