Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0236

Obowiązki:

-prowadzenie zajęć ruchowych z udziałem wszystkich podopiecznych zmierzających do poprawienia ogólnej sprawności. Prowadzenie zajęć w formie kinezyterapii ogólnousprawniającej, gry drużynowe, ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia relaksacyjne, ćwiczenia do muzyki.
-prowadzenie zajęć w formie kinezyterapii miejcowej, ćwiczenia koordynacji nerwowo-mięśniowej
-przygotowywanie podopiecznych do wyjazdów na zawody sportowe dla osób niepełnosprawnych
-prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, medyczne, kierunek: fizjoterapeuta

Pozostałe wymagania:

  • co najmniej 3 miesięczne doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, dobra obsługa środowiska Windows

Miejsce pracy: 37-220 Łopuszka Wielka 112, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

Osoba do kontaktu: Lucyna Biały

Telefon: 166488428 w. 44

Email: lbialy@przeworsk.praca.gov.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia