Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy Exterea Polska z siedzibą w Krakowie istnieje od 2005r. i prowadzi stały nabór fizjoterapeutów do placówek medycznych na terenie Francji.

Oferujemy:

  • pracę na stanowisku fizjoterapeuty we francuskich placówkach medycznych w wymiarze pełnego etatu,
  • wynagrodzenie na poziomie 1.700-2.500 euro brutto,
  • umowę o pracę podpisywaną z placówkami francuskimi,
  • pomoc przy procedurze nostryfikacji dyplomu,
  • bezpłatny intensywny kurs języka francuskiego organizowany przed wyjazdem,
  • tymczasowe zakwaterowanie we Francji.

Wymagania

  • dyplom studiów wyższych z zakresu fizjoterapii/rehabilitacji ruchowej
  • odpowiedzialność, sumienność,
  • zdolność  adaptacji do nowego otoczenia,
  • umiejętność pracy w grupie,

Mile widziane

  • znajomość języka francuskiego
  • doświadczenie zawodowe

Prezentacja firmy

EXTEREA Polska jest firmą z kapitałem francuskim, założoną przez ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia