Opis stanowiska pracy

IPF Medical jest działem dedykowanym sektorowi medycznemu agencji pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego IPF sp. z o.o. istniejącej na rynku od ponad 5 lat. Świadczymy usługi rekrutacji i leasingu pracowniczego za granicą, głównie we Francji, Belgii oraz Niemczech. Współpracując z ponad 100 pracodawcami możemy zaproponować kandydatom szeroki wachlarz stanowisk. W 2013 dzięki nam pracę znalazło ponad 700 osób.

Obecnie dla naszego klienta we Francji- Centrum rehabilitacji funkcjonalnej z regionu Nord-Pas-de-Calais poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA / REHABILITANT

Miejsce pracy: Francja, region Nord-Pas-de-Calais

Opis stanowiska:

- rehabilitacja pacjentów neurologicznych (po urazach głowy, z chorobami układu nerwowego)

- rehabilitacja osób ze schorzeniami układu oddechowego

- kinezyterapia, zabiegi z zakresu balneoterapii

- obsługa sprzętu do fizykoterapii

Wymagania

- dyplom magisterski fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej (min. 1200 godzin praktyk)

- podstawowa znajomość języka francuskiego

- komunikatywność i życzliwe podejście do pacjenta

- obowiązkowość i łatwość adaptacji do nowych warunków

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie francuskiej umowy o pracę (CDI)

- atrakcyjne wynagrodzenie (2100 - 2200 euro brutto/ miesiąc)

- załatwienie formalności związanych z uznaniem kwalifikacji zawodowych (tłumaczenie dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na wykonywanie zawodu we Francji)

- wsparcie w nauce języka (w razie potrzeby zapewniamy bezpłatny intensywny kurs języka francuskiego)

- opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu,

- ubezpieczenie zdrowotne i pełen pakiet ubezpieczeniowo- emerytalny,

- możliwość rozwoju zawodowego.

Kurs stacjonarny języka francuskiego- termin rozpoczęcia - lipiec 2015 (dla osób znających język francuski na poziomie A1)

Kurs zdalny online- nabór ciągły, termin rozpoczęcia w momencie skompletowania 4-osobowej grupy (kurs od podstaw lub doszkalający)

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) i w następnych procesach rekrutacji”

IPF Medical Sp. z o. o.

60-867 Poznań, ul. C.K. Norwida 13

www.medical.ipf.jobs

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia