Opis stanowiska pracy

IPF medical wywodzi się z IPF Group istniejącej na rynku od 2009 roku i posiadającej swoje oddziały w Poznaniu, Warszawie i Paryżu. Od ponad 7 lat specjalizujemy się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Obecnie współpracujemy z ponad 70 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz termy. Tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy nawiązało z nami współpracę ponad 65 fizjoterapeutów.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla Centrum rehabilitacji funkcjonalnej i sportowej położonego na południu Francji w regionie Prowansji. Poszukujemy dwóch wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, Lazurowe Wybrzeże, 60 km od Cannes

Opis ośrodka :

  • Powstałe w 2012 nowoczesne centrum rehabilitacji położone w pięknym regionie Francji niedaleko wybrzeża Morza Śródziemnego.
  • Centrum dysponuje 112 łóżkami dla pacjentów po operacjach narządu ruchu oraz dla pacjentów wymagających opieki średnioterminowej, 16 łóżkami na oddziale dziennym i 8 łóżkami dla pacjentów paliatywnych.
  • Nowoczesne zaplecze techniczne i sprzęt do balneoterapii. Centrum posiada platformę do diagnostyki chodu i treningu równowagi, dwa baseny, duże sale w systemie modułowym oraz salę gimnastyczną.

Zakres obowiązków:

  • Praca na oddziale dziennym - rehabilitacja pacjentów ortopedycznych i traumatologicznych i 4 pacjentów paliatywnych,
  • Pacjenci po ligamentoplastyce więzadła przedniego, protezach barku, kolana i biodra, z operacyjnymi lub nie schorzeniami kręgosłupa.
  • Praca w wielospecjalistycznym zespole złożonym z 2 lekarzy rehabilitacji, 2 geriatrów, farmaceuty, rehabilitantów, ergoterapetów, edukatorów sportowych, psychologa i dietetyka.
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, jedna sobota na 5 tygodni wypada pracująca.

Wymagania

Wymagania:

  • dyplom magisterski lub licencjacki z fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej,
  • min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub dodatkowe doświadczenie w pracy z pacjentem,
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego lub gotowość do podjęcia nauki (zapraszamy również osoby bez znajomości francuskiego- organizujemy kursy językowe dla fizjoterapeutów),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • empatia, komunikatywność i życzliwe podejście do pacjenta,
  • odpowiedzialność i łatwość adaptacji do nowych warunków.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie francuskiej umowy o pracę na okres próbny, potem na czas nieokreślony (CDI).
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od dotychczasowego stażu pracy (min. 2300 € brutto/ 1770 €netto miesiąc.
  • zakwaterowanie zapewnione przez centrum na początek, do momentu znalezienia mieszkania.
  • załatwienie formalności związanych z autoryzacją polskiego dyplomu we Francji (tłumaczenie dokumentów, kontakt z instytucjami),
  • wsparcie w nauce języka francuskiego (zapewniamy bezpłatny intensywny kurs medyczny w wersji online lub stacjonarnej w Poznaniu i Warszawie),
  • zwrot kosztów podróży do Francji,
  • stałe wsparcie po wyjeździe,
  • możliwość pracy w zespole interdyscyplinarnym i rozwoju zawodowego.

IPF Medical Sp. z o. o.

ul. Ratajczaka 19

61-814 Poznań

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
9 800PLN - 10 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia