Opis stanowiska pracy

IPF medical wywodzi się z IPF Group istniejącej od 2009 roku, posiadającej obecnie 3 oddziały w Poznaniu, Warszawie i Paryżu. Od ponad 7 lat specjalizujemy się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Obecnie współpracujemy z ponad 70 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz termy. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 65 fizjoterapeutów.

Obecnie dla ośrodka rehabilitacji i opieki średnioterminowej położonego w okolicy Paryża poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Wymagania

Opis placówki i zakres obowiązków:

  • Ośrodek posiada 110 miejsc i oferuje rehabilitację oraz opiekę pacjentom ortopedycznym, neurologicznym i geriatrycznym,
  • Fizjoterapeuta pracuje dodatkowo z pacjentami ambulatoryjnymi ze schorzeniami układu ruchu i dysfunkcjami neurologiczni,
  • Kadra medyczna składa się z 14 fizjoterapeutów, 5 ergoterapeutów, 1 psychologa, 1 instruktora sportowego, 3 lekarzy rehabilitacji ruchowej, 2 geriatrów.
  • Placówka dysponuje nowym zapleczem technicznym.
  • Godziny pracy: od poniedziałku do soboty 9.00-12.00 i 13.00-17.00. Dyżury w soboty co 11 tygodni.
  • Możliwość wykupienia obiadów w stołówce na terenie ośrodka.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe: licencjat z min. rocznym doświadczeniem zawodowym/ magister fizjoterapii,
  • gotowość do podjęcia lub kontynuacji nauki języka francuskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem,
  • chęć podjęcia pracy we Francji.

Znajomość języka francuskiego nie jest warunkiem koniecznym w momencie zgłoszenia CV. Organizujemy kursy językowe dla fizjoterapeutów od podstaw.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie bezpośrednio u francuskiego pracodawcy
  • umowę o pracę na czas określony lub nieokreślony na pełen etat (35 godzin tygodniowo)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (2350 € brutto / 1800 € netto / miesiąc)
  • zakwaterowanie udostępnione przez placówkę przez pierwszy miesiąc zatrudnienia,
  • ubezpieczenie społeczne oraz pełen pakiet socjalny przysługujący pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Francji.

Dodatkowo zapewniamy:

  • bezpłatny kurs języka francuskiego (program przygotowany specjalnie dla fizjoterapeutów z uwzględnieniem słownictwa medycznego)
  • możliwość wyboru dogodnej formy kursu (stacjonarny lub online)
  • pomoc przy nostryfikacji dyplomu (bezpłatne tłumaczenie dokumentów),
  • organizacja podróży do Francji,
  • wsparcie na każdym etapie rekrutacji oraz po wyjeździe,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

IPF Medical Sp. z o. o.

ul. Ratajczaka 19

61-814 Poznań

Atrakcyjne oferty pracy dla fizjoterapeutów we Francji

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
10 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia