JJ Communication.

Fizjoterapeuto. Chcesz się rozwijać i dobrze zarabiać?
JJ Communication przygotuje Cię do wyjazdu do Francji i przedstawi Ci atrakcyjną ofertę pracy.
Otrzymasz od nas:
Bezpłatny kurs językowy
Bezpłatne przygotowanie i tłumaczenie dokumentów.

fizjoterapeuta

Od: JJ Communication.
Miejsce pracy: Francja, Nimes

JJ Communication zapewnia:

Atrakcyjne oferty pracy dla fizjoterapeutów we Francji.

Bezpłatne przygotowanie do wyjazdu.

Nasza oferta

Miejsce pracy: Oksytania, Nimes

Rodzaj placówki: Klinika

Atrakcyjne wynagrodzenie: 1800 euro netto.

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony.

Zakres obowiązków: rehabilitacja ortopedyczna

Ubezpieczenie: Ubezpieczenie społeczne przysługujące z tytułu podpisania umowy o pracę z pracodawcą francuskim.

Zakwaterowanie we Francji: Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie

Nasze wsparcie:

Pomoc w uzyskaniu nostryfikacji dyplomu: pomoc w skompletowaniu dokumentów, bezpłatne tłumaczenie dokumentów.

Kompleksowe przygotowanie językowe: bezpłatny, intensywny kurs języka francuskiego nagrodzony europejską nagrodą za innowacyjność w nauczaniu języków obcych. Język ogólny oraz medyczny w tym przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą.

Bezpłatne zakwaterowanie podczas kursu.

Dopasowanie oferty pod kątem Twoich zainteresowań i kwalifikacji.

Transport do miejsca pracy: Zorganizujemy i pokryjemy koszty Twojego transportu do Francji.

Stały kontakt z opiekunem podczas całego procesu rekrutacji i po wyjeździe do Francji.

Nasze wymagania:

Dyplom fizjoterapii.

Gotowość do podjęcia pracy we Francji.

Gotowość do podjęcia nauki języka francuskiego według naszych wytycznych.

Gotowość do udziału w bezpłatnym kursie języka francuskiego.

lub

Pozwolenie na wykonywanie zawodu fizjoterapeuty we Francji .

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij do nas swoje CV z dopisaną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz 833).

O firmie JJ Communication

JJ Communication to agencja pośrednictwa pracy pomagająca fizjoterapeutom rozpocząć nowe życie we Francji.

JJ Communication to wieloletnie doświadczenie w liczbach:

300 fizjoterapeutów, którzy ukończyli z nami kurs języka francuskiego.

300 pozwoleń na wykonywanie zawodu fizjoterapeuty we Francji (nostryfikacji dyplomu).

200 fizjoterapeutów, którzy podjęli pracę we Francji.

70 placówek, z którymi mamy podpisane partnerskie umowy o rekrutacji fizjoterapeutów

4000 przeprowadzonych przez nas godzin szkoleniowych dla fizjoterapeutów