Opis stanowiska pracy

Golden Spa w Bielsku-Białej poszukuje do współpracy osób na samodzielne stanowisko fizjoterapeuty.

Poszukujemy osoby bardzo kreatywnej, doświadczonej i z praktyczną znajomością technik masażu relaksacyjnego, klasycznego, leczniczego oraz rytuałów SPA na ciało.

Dołącz do zespołu pasjonatów ekologicznej, zdrowej i bezpiecznej pielęgnacji ciała i twarzy zgodnej z zasadami Wellness i Slow Beauty.

Oferujemy:
- możliwość podnajęcia samodzielnego stanowiska pracy
- pracę na najwyższej jakości kosmetykach i surowcach zgodnych z ekologicznymi standardami
- dostęp do wszelkich materiałów szkoleniowych
- przyjazną i twórczą atmosferę w pracy wśród osób ceniących sobie najwyższe standardy obsługi Klienta
- współtworzenie menu zabiegowego, warsztatów, eventów

Jeśli szukasz pracy z ludźmi, chcesz się rozwijać i kochasz to co robisz, to właśnie Ciebie zapraszamy do współpracy

Dokumenty aplikacyjne:
•CV i list motywacyjny prosimy wysyłać poprzez portal.
•Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Prezentacja firmy

To miejsce naznaczone jest charyzmatyczną osobowością zespołu.<br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna