Opis stanowiska pracy

•przygotowanie odpowiedniego sprzętu do wykonywania zabiegów,
•badanie układów ruchu, krążenia i układu oddechowego pacjenta,
•przeprowadzanie zabiegów z zakresu kinezyterapii indywidualnej,
•organizowanie ćwiczeń ogólnie usprawniających,
•prowadzenie z osobami niepełnosprawnymi zajęć z wychowania fizycznego,
•wykorzystywanie kompleksowych technik terapii zajęciowej,
•wykonywanie różnego rodzaju masaży leczniczych,
•odbywanie zabiegów z zakresu ciepłolecznictwa, diatermii, światłolecznictwa itd.,
•obsługiwanie wszystkich aparatur, sprzętu i urządzeń leczniczych,
•utrzymywanie stałych kontaktów z lekarzem i zespołem terapeutycznym,
•przestrzeganie wszelkich przepisów bhp dla zachowania bezpieczeństwa pacjenta,
•prowadzenie rzetelnej dokumentacji choroby pacjenta
•dezynfekcja, mycie i konserwacja stanowisk zabiegowych.

Wymagania

Wiedza
•z zakresu medycyny, fizyki, anatomii jest niezbędna do wykonywania zabiegów, a także aby móc wytłumaczyć istotę zabiegu pacjentowi
•z zakresu podstaw psychologii niezbędna do nawiązywania kontaktów i przeprowadzania rozmów z pacjentem

Prezentacja firmy

Hotel*** Adam&Spa z 10 letnim doświadczeniem na rynku hotelarskim w Kudo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 850PLN - 1 850PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia