Opis stanowiska pracy

Obecnie dla prywatnego centrum rehabilitacji funkcjonalnej położonego we wschodniej części Francji w regionie Burgundii-Franche-Comté poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA
Miejsce pracy: Francja, region Burgundia-Franche-Comté, departament Górna Saona

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Rehabilitacja i readaptacja pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu (po zabiegach chirurgicznych, amputacjach) oraz ze schorzeniami neurologicznymi (po udarach, z choroba Parkinsona i stwardnieniem rozsianym).
• Sporządzanie bilansów pacjenta, układanie planu terapii oraz współpraca z lekarzami i rodzinami pacjentów.
• Praca w zespole interdyscyplinarnym.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
• Chęć podjęcia pracy za granicą na okres minimum 10 miesięcy (możliwe podzielenie zatrudnienia na 2 krótsze okresy).
• Umiejętność pracy w zespole.
• Samodzielność i odpowiedzialność.
• Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

• Dodatkowych kursów.
• Doświadczenia zawodowego.
• Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

CO ZYSKASZ PODEJMUJĄC WSPÓŁPRACĘ Z NAMI?

• Atrakcyjne zarobki : minimum 2500€ brutto/ miesiąc (1900€ netto).
• Legalne zatrudnienie bezpośrednio u francuskiego pracodawcy.
• Bezpłatne zakwaterowanie na czas 2 miesięcy okresu próbnego ( możliwość pozostania w dotychczasowym lokum po okresie próbnym w zależności od dostępności zakwaterowania).
• Umowę o pracę na czas nieokreślony poprzedzoną umową na okres próbny (2 miesiące).

OBAWIASZ SIĘ CZY PORADZISZ SOBIE W PRACY ZA GRANICĄ?
NIC SIĘ NIE MARTW, DOKŁADNIE PRZYGOTUJEMY CIĘ DO WYJAZDU!

• Nauczymy Cię języka francuskiego – weźmiesz udział w bezpłatnym kursie językowym (stacjonarnym lub online).
• Przygotujemy Cię do rozmowy z francuskim pacjentem – opanujesz słownictwo medyczne potrzebne w pracy fizjoterapeuty we Francji.
• Zajmiemy się nostryfikacją Twojego dyplomu we Francji – bezpłatnie przetłumaczymy Twoje dokumenty i prześlemy do Francji.
• Zorganizujemy Twoją podróż do Francji i pokryjemy jej koszt.
• Zadbamy o Twój komfort psychiczny wspierając Cię również po wyjeździe.
• Damy Ci możliwość rozwoju zawodowego – wybierzemy dla Ciebie placówkę medyczną zgodną z Twoimi preferencjami, w której będziesz mógł zdobywać lub poszerzać doświadczenie zawodowe.

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
10 000PLN - 10 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia