Opis stanowiska pracy

• Wykonywanie masaży różnego rodzaju oraz zabiegów na ciało, zabiegów fizykalnych,
• Udzielanie fachowych konsultacji,
• Dostosowanie zabiegów do potrzeb gości,
• Aktywna sprzedaż oferowanych usług i produktów,
• Aktywna współpraca z pozostałymi działami hotelu,
• Dbałość o prawidłową obsługę gości,
• Dbałość o czystość i estetykę na stanowisku pracy.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe,
• Umiejętność wykonywania masaży klasycznych, sportowych oraz relaksacyjnych,
• Umiejętność wykonywania podstawowych zabiegów na ciało (możliwość
doszkolenia),
• Umiejętność wykonywania zabiegów fizykalnych,
• Umiejętność organizacji i planowania zabiegów,
• Wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie w pracę,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Umiejętność doboru i sprzedaży zabiegów Spa,
• Umiejętność indywidualnej pracy z klientem Spa,
• Mile widziane kursy z zakresu terapii manualnej.

Oferujemy:
• Możliwość szkoleń z zakresu fizjoterapii,
• Dodatkowa opieka medyczna,
• Dofinansowanie do karty MULTISPORT,
• Szeroki pakiet socjalny,
• PPE - Pracowniczy Program Emerytalny (po przepracowaniu 3 miesięcy na umowę
o pracę),
• Pracę w miłym zespole,
• Możliwość dostosowania grafików.

Prezentacja firmy

INTERFERIE S.A. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług hotelar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Sport / Rekreacja, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne