FIZJOTERAPEUTA, Termy we Francji

IPF Medical

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie prowadzimy rekrutację dla Term w południowej Francji w regionie Oksytania. Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, region Oksytania, departament Hérault (nr 34)

OPIS STANOWISKA:

• Do zadań fizjoterapeuty należy wykonywanie masaży.
• Termy oferują zabiegi pacjentom ze schorzeniami reumatologicznymi oraz ze schorzeniami układu krążeniowo-naczyniowego.
• Praca 35 godzin tygodniowo (od poniedziałku do soboty).

OFERUJEMY:
• Francuską umowę sezonową (CDDS).
• Wynagrodzenie w wysokości 2427 € brutto/miesiąc (ok 10410zł brutto/miesiąc).
• Umeblowane i w pełni wyposażone zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę.
• Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
• Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
• Pokrycie kosztów podróży do Francji.
• Stałe wsparcie po wyjeździe.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Samodzielność i odpowiedzialność.
• Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

• Dodatkowych kursów.
• Doświadczenia zawodowego.
• Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami !

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
10 400PLN - 10 420PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Praca dla studenta