Fizjoterapeuta - Termy - LAZUROWE WYBRZEŻE

IPF Medical

61-814 Poznań, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Posiadasz dyplom fizjoterapeuty i chcesz pracować za granicą? Zapraszamy do Francji! Proces przygotowania do wyjazdu trwa ok. 6 miesięcy i jest całkowicie bezpłatny dla naszych kandydatów. Zacznij go już dziś, aby jesienią podjąć pracę we Francji!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko

FIZJOTERAPEUTY dla francuskich TERM.

Miejsce pracy: region Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, departament nr 06 - Alpy Nadmorskie

Opis stanowiska:

  • Do zadań fizjoterapeuty należy wykonywanie masaży oraz rehabilitacji oddechowej.
  • Praca 35 godzin tygodniowo (od poniedziałku do soboty).

Oferujemy:

  • Francuską umowę o pracę (contrat saisonnier), podpisywaną bezposrednia z placówką.
  • Wynagrodzenie w wysokości około 10464 zł brutto/miesiąc (2400€ brutto/m-c).
  • W pełni wyposażone bezpłatne zakwaterowanie
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny)
  • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów
  • Pokrycie kosztów podróży do Francji do 250€
  • Stałe wsparcie po wyjeździe.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Nie wymagamy:

  • Dodatkowych kursów.
  • Doświadczenia zawodowego.
  • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
10 460PLN - 10 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi