Fizjoterapeuta / Rehabilitant

IPF Medical

Francja, okolice Genewy, zagranica

Opis stanowiska pracy

IPF medical wywodzi się z IPF Group istniejącej na rynku od 2009 roku i posiadającej swoje oddziały w Poznaniu, Warszawie i Paryżu. Od ponad 7 lat specjalizujemy się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Obecnie współpracujemy z ponad 70 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz termy. Tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy nawiązało z nami współpracę ponad 65 fizjoterapeutów.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla Ośrodka edukacyjno-rehabilitacyjnego dla dzieci w regionie Rodan-Alpy. Poszukujemy jednej osoby na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, region Rodan-Alpy, okolice Genewy

Opis stanowiska:

  • Praca w ośrodku edukacyjno-rehabilitacyjnym dla dzieci zapewniającym opiekę dzieciom i młodzieży w wieku od 0 do 20 lat (placówka dysponuje 40 miejscami)
  • Profilaktyka i terapia pacjentów ze schorzeniami ortopedycznymi i pulmonologicznymi,
  • Ćwiczenia mające na celu poprawę umiejętności sensomotorycznych,
  • Terapia w schorzeniach bólowych,
  • Współpraca z lekarzami i ergoterapeutą,
  • Praca w dwóch placówkach oddalonych od siebie o 15km. Ośrodek udostępnia samochód służbowy.
  • Towarzyszenie dzieciom w trakcie konsultacji zewnętrznych.
  • Rehabilitacja w domu pacjenta.

Wymagania

Wymagania:

  • dyplom magisterski lub licencjacki z fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej,
  • min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub dodatkowe doświadczenie w pracy z pacjentem,
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego lub gotowość do podjęcia nauki (zapraszamy również osoby bez znajomości francuskiego- organizujemy kursy językowe dla fizjoterapeutów),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • empatia, komunikatywność i życzliwe podejście do pacjenta,
  • odpowiedzialność i łatwość adaptacji do nowych warunków.

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie francuskiej umowy o pracę na czas nieokreślony (CDI).

• atrakcyjne wynagrodzenie 2 363.80€ brutto/1773€ netto+ premia roczna w wysokości 1773€ wypłacana w dwóch transzach (lipiec/grudzień)

• umeblowany pokój w mieszkaniu 100m2 + części wspólne (kuchnia, łazienka, salon),

• załatwienie formalności związanych z autoryzacją polskiego dyplomu we Francji (tłumaczenie dokumentów, kontakt z instytucjami),

• wsparcie w nauce języka francuskiego (zapewniamy bezpłatny intensywny kurs medyczny w wersji online lub stacjonarnej w Poznaniu i Warszawie),

• organizacja i zwrot kosztów podróży do Francji.

• wsparcie po wyjeździe (stały kontakt z koordynatorem w Poznaniu).

• możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) i w następnych procesach rekrutacji

IPF Medical Sp. z o. o.

ul. Ratajczaka 19

61-814 Poznań

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
10 000PLN - 10 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia