Opis stanowiska pracy

Prezentacja firmy

Przychodnia wykonuje zabiegi komercyjne i posiada podpisaną umowę z NFZ od 2006 roku. Firma nasza ciesz się dużym zainteresowaniem. Jesteśmy bogato wyposażoną placówką medyczną. Mieścimy się w centrum Wołomina blisko stacji PKP Wołomin. Z dworca Wileńskiego jedzie się pociągiem tylko 20 min. Zajmujemy się rehabilitacją leczniczą po urazach, urazach sportowych, po zabiegach operacyjnych itp.

Przychodnia poszukuje osoby na stanowisko:

1. Magistra Fizjoterapii / Rehabilitacji z 5 letnim stażem pracy w zawodzie

Opis stanowiska:

Rehabilitacja pacjentów z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, kolan, barków itd.

Wymagania

- Wyższe wykształcenie magisterskie

- min. 5 letni staż w zawodzie

- Zaangażowanie i odpowiedzialność

- Umiejętność pracy w zespole

- Dyspozycyjność

- Kursy z zakresu terapii manualnej, punktów spustowych itp.

Obowiązki :

- Kompleksowa rehabilitacja dorosłych, dzieci i młodzieży

- Zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi pacjenta

Firma zajmuje się rehabilitacją leczniczą po urazach, urazach sportowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
uznaniowa , pakiet medyczny Medicover
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia