Fizjoterapeuta / Rehabilitant Francja ( okolice Paryża)

IPF Medical

61-814 Poznań, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

IPF medical wywodzi się z IPF Group istniejącej od 2009 roku, posiadającej obecnie 3 oddziały w Poznaniu, Warszawie i Paryżu. Od ponad 7 lat specjalizujemy się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Obecnie współpracujemy z ponad 70 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz termy. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 65 fizjoterapeutów.

Obecnie dla naszego partnera w północnej Francji – ośrodka opieki średnioterminowej w okolicach Paryża – zajmującego się rehabilitacją i readaptacją poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, region Île-de-France, okolice Paryża

Opis placówki i zakres obowiązków:

  •  Ośrodek położony w malowniczym regionie w okolicach Paryża specjalizujący się w geriatrii i neurologii,
  •  praca z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu na kilku salach: do treningu funkcjonalnego lub do ergoterapii, sali gimnastycznej i relaksacyjnej,
  •  praca w zespole interdyscyplinarnym,
  •  czas pracy: 35 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.
  •  dyżur sobotni przypadający raz na 7 tygodni.

Wymagania

  •  wykształcenie kierunkowe: licencjat z min. rocznym doświadczeniem zawodowym/ magister fizjoterapii,
  •  gotowość do podjęcia lub kontynuacji nauki języka francuskiego,
  •  umiejętność pracy w zespole,
  •  samodzielność i odpowiedzialność,
  •  życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem,
  •  chęć podjęcia pracy we Francji.

Znajomość języka francuskiego nie jest warunkiem koniecznym w momencie zgłoszenia CV. Organizujemy kursy językowe dla fizjoterapeutów od podstaw.

Oferujemy:

  •  legalne zatrudnienie bezpośrednio u francuskiego pracodawcy
  •  umowę o pracę na czas nieokreślony na pełen etat (35 godzin tygodniowo)
  •  atrakcyjne wynagrodzenie (2700 € brutto/ 1900-1950 € netto miesięcznie),
  •  ubezpieczenie społeczne oraz pełen pakiet socjalny przysługujący pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Francji
  •  pomoc w zakwaterowaniu w początkowych miesiącach pracy.

Dodatkowo zapewniamy:

  •  bezpłatny kurs języka francuskiego (program przygotowany specjalnie dla fizjoterapeutów z uwzględnieniem słownictwa medycznego)
  •  możliwość wyboru dogodnej formy kursu (stacjonarny lub online)
  •  pomoc przy nostryfikacji dyplomu (bezpłatne tłumaczenie dokumentów),
  •  organizacja podróży do Francji,
  •  wsparcie na każdym etapie rekrutacji oraz po wyjeździe,
  •  możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami:

IPF Medical Sp. z o. o.

ul. Ratajczaka 19

61-814 Poznań

Atrakcyjne oferty pracy dla fizjoterapeutów we Francji

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
10 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
10 700PLN - 11 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia