FIZJOTERAPEUTA, Ośrodek rehabilitacyjny w Dolinie Loary, Francja

IPF Medical

61-814 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla francuskiego ośrodka rehabilitacyjno- leczniczego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, Region Centralny- Dolina Loary, departament nr 45

OPIS PLACÓWKI:

• Ośrodek działa przy szpitalu w całkowicie nowym budynku i specjalizuje się w rehabilitacji pacjentów neurologicznych oraz pacjentów z chorobami układu ruchu.
• Placówka może przyjąć do 98 pacjentów, dodatkowo dysponuje 10 miejscami na pobyt dzienny.
• Od 2008 roku ośrodek jako jeden z nielicznych we Francji posiada nowoczesny sprzęt do bezinwazyjnej i bezbolesnej analizy chodu (AQM).

OPIS STANOWISKA:

• Rehabilitacja pacjentów neurologicznych (tetraplegie, paraplegie, choroby zwyrodnieniowe układu nerwowego), traumatologicznych (pacjenci po wypadkach komunikacyjnych, po urazach sportowych) oraz pacjentów po amputacjach kończyn dolnych.
• W ramach pobytu stałego głównie przyjmowani są pacjenci po udarach, z artrozami, z endoprotezami stawu kolanowego, po urazach czaszkowo- mózgowych.
• W ramach pobytu dziennego prowadzona jest rehabilitacja osób z urazami stawów i ścięgien (kolana i barku), po amputacjach.
• Średni wiek pacjentów wynosi 59 lat.
• Praca na pełen etat (35 godzin tygodniowo).

OFERUJEMY:

• Francuską umowę o pracę (CDI).
• Wynagrodzenie w wysokości 2600€ brutto (2000€ netto).
• Pomoc ze strony IPF Medical w znalezieniu mieszkania.
• Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny).
• Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów.
• Pokrycie kosztów podróży do Francji.
• Stałe wsparcie po wyjeździe.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii, min. 1200 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Samodzielność i odpowiedzialność.
• Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

• Dodatkowych kursów
• Doświadczenia zawodowego
• Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres e-mail lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
11 100PLN - 11 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia